Friday, 7 May 2010

Krize.

Dzień dobry !
Dzisiaj notka będzie po polsku bo jak widać glosowaliście za naszym językiem..
Wczoraj obiecałam, że dodam notkę, no wiec oto i ona.
Miałam dodać ją później ale jakoś mnie naszło. Cholernie złe się czuje, mam gorączkę i w ogóle musiałam znowu ominąć college, zawsze jest tak kiedy muszę być w collegu i kiedy chce, to nie mogę bo "coś".. bezsens ale cóż.

W ogóle miałam dzisiaj dziwny sen. Siedziałam za jakimś biurkiem i dużo ludzi ciągle przychodziło żeby o coś pytać oO. Dziwny sen.ciągnął się bardzo i chciałam we śnie żeby się skończył bo był głupi i nudny.
no ale co tam.

Mam nawet dużo do zrobienia. muszę wyszukać dokładnych informacji o piosence Michaela Jacksona " We are the World" potem opisać co ja wiem o tej piosence itp itd. poscreenowac jego video, opisać i wybrać najważniejsze elementy itp itd.

btw właśnie zrobiłam sobie pyszne zapiekanki *-* kocham zapiekanki mogłabym dać się za nie pociąć  hahaha.
.
dobra zjadłam i powiem wam że najadłam się jak nie wiem haha,. z tej okazji przydało by się zapalić xD

ok tak wiec obiecane wczoraj zdjęcia z serii KRIZE czyli inaczej "czasami mi gorzej" lub " czasami mam autyzm" haha.
dożo tych zdjęć no ale cóż krize to krize haha.
 ostatnie zdjęcie myślę że jest nie do przebicia haha nie wiem czemu ale, uważam że jestem mistrzem za to zdjęcie haha Beat it hahahaha!


tak poza tym to mała reklama. Dredi ma do sprzedania moje ulubione perfumy *serio serio czasami ich nad uzywam* pachną bosko. + Cena mnie strasznie zdziwiła bo ja place za 50ml strasznie dożo a Dredi ma 100 ml za 94 zl!
wiec kupywaaaaać


1 comment:

  1. świetny blogspot / a nagłówek mega !! ;)

    ReplyDelete