Monday, 21 June 2010

chill out

Hej wam, ostatnio w ogolę nie miałam głowy do bloga ani do neta nawet nie miałam chęci cokolwiek dodawać jakiś taki mały leń wszedł mi w tyłek no ale, dzisiaj mam strasznie zły humor i mam nadzieje że ten dzień szybko się skończy, wszystko idzie nie po mojej myśli dzisiaj i wszystko i wszyscy mnie po prostu drażnią, jeszcze net chodzi mi dzisiaj jak jakiś jebany frajer, strona ładuje się po 10 minut a nie mówie już jak długo ładuje mi się mój serial --' tak wiec jak widać można ochujeć , jeszcze dzisiaj w collegu moja nauczycielka totalnie wyprowadziła mnie z równowagi, niema to jak pogubić moje prace w dzień przed tym jak musi wysłać oceny nie wiem co jej zrobię jak tego nie znajdzie przecież się tyle namęczyłam żeby było idealne a ta suka mi to tak po prostu zgubiła i jeszcze ma do mnie pretensje--'

jeszcze mam babcie na głowie na miesiąc czasu., jest tutaj niecały tydzień a ja już mam jej dosyć, tak wiec chowam się jak najbardziej mogę w moim pokoju żeby uniknąć żadnych nieprzyjemnych sytuacji.


Bardzo milo spędziłam weekend chociaż plany nam się trochę popsuły bo miałyśmy jechać nad morze ale jednak nie pojechałyśmy i vielen dank dla zajebistej angielskiej pogody która uwielbia robić ludzi w chuja ;] No ale za to poszłyśmy sobie na piwo do parku i totalny chill out. Lubie takie dni, siedzisz sobie na trawie rozmawiasz o dupie Marynie i pijesz piwo. Może to jest nic ale czasami takie dni są potrzebne..


Teraz tylko żyje jednym „wyjazdem” jeszcze tylko 3 tygodnie i znowu zaczerpnę tego powietrza którego tak na codzień potrzebuje. Ja chce cie juzzz mieć przy sobie omg! . To będzie takie inne spotkanie, nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie każdy dzień który z tobą spędzę, mam nadzieje że każdy moment wykorzystamy jak najbardziej się da bo potem się możemy długo nie zobaczyć.

Kochaaaaaaaam <3


tak w ogolę to planuje adopcje psa jak na razie, obojętnie co to będzie, może być nawet kundel nieważne żeby po prostu był. I przy okazji mogę pomóc ;] Jeszcze jak mieszkaliśmy w Polsce adoptowaliśmy psa i powiem wam że to jest strasznie miłe uczucie tym bardziej że wiesz że ta istota dożo przeszła a ty możesz sprawić że świat takiego skrzywdzonego psa może się stać kolorowy ;]No comments:

Post a Comment